Společenské šaty


 


V NABÍDCE MÁME MNOHEM VÍCE SVATEBNÍCH ŠATŮ. MŮŽETE JE NAJÍT NA NAŠEM FACEBOOKU (odkaz níže)

galerie svatebních šatů na našem facebooku


Společenské šaty

Chystáte se na ples, oslavu, slavnostní výročí nebo na večírek a šaty, které máte ve skříni, jste již na podobnou příležitost oblékla minulý rok? Do společenských šatů a večerních rób není nutné investovat tisíce za jejich koupi. Není ale radno také riskovat společenské faux-pas při pohledu na fotografie z firemního plesu, kdy máte již několikátý rok po sobě stejný model. U nás můžete být na každé společenské události v jiných šatech, nemusíte přitom trápit svoji peněženku a nezaplňovat skříň modely, které si na sebe stejně vezmete jen jednou.

Přestaňte se honit po obchodech a přijďte se podívat do našeho salonu, z jehož bohaté nabídky si vybere každá žena. Nabízíme více jak 60 modelů šatů značky Fashion New York, Corizzi, Grand Soir, Pretly dresy a Natali. U nás se nemusíte bát, že na Vaši postavu šaty neseženete, protože si můžete vybrat z velikostí od 32 do 48. Že Vaše postava málokdy odpovídá přesným konfekčním střihům? Nevadí, naše šaty jsou šněrovací, a proto skvěle padnou i ženám, které mají s výběrem šatů problém.

Šaty z našeho salonu jsou zcela nové a modely, které nabízíme, jinde na Olomoucku neseženete, Vybírat můžete ze široké nabídky lehkých šifónových šatů, které jsou ideální pro méně formální události, jakou jsou večírky a oslavy, ale i plesových rób pro velkolepé společenské události.

Půjčovné se pohybuje v rozmezí od 900 Kč do 3500 Kč, a pokud se do některých šatů přece jen zamilujete na tolik, že byste je chtěla mít doma a jen pro sebe, je možné je po předchozí objednávce zakoupit.

●     lehké šifónové šaty i večerní róby

●     více než 60 modelů

●     konfekční velikosti od 32 do 48

●     ceny dostupné pro každého