• Svatební Salon Mona
  • Svatební Salon Mona
  • Svatební Salon Mona
  • Svatební Salon Mona
  • Svatební Salon Mona
Untitled Document

  

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH SVATEBNÍHO SALONU A AGENTURY MONA

Jsme nově otevřená půjčovna a prodejna svatebních a společenských šatů v Olomouci. Jsme přesvědčeni, že každá svatba by měla být perfektně sladěna. Proto nabízíme nejen nepřeberné množství vhodných doplňků, ale také profesionální práci při organizaci a koordinování svateb.

ŠATY DOSTUPNÉ PRO KAŽDÉHO

V oblasti svatebních a společenských šatů následujeme moderní trendy a inspiraci hledáme u významných módních domů celého světa. Nezapomínáme však ani na milovnice klasických střihů nebo jednoduchých a decentních modelů, a i pro ně máme v naší nabídce vhodné svatební šaty. Svatební a společenské šaty si můžete vybírat z konfekčních velikostí od čísel 32 do 56, mnoho šatů je šněrovacích, což zajišťuje daleko větší variabilitu.

FINANČNĚ DOSTUPNÉ MODELY

Snažíme se naši cenovou politiku vytvářet tak, aby si naše šaty mohl dovolit každý. Cena půjčení za svatební šaty se tak pohybuje od 4000 Kč do 15000 Kč, společenské šaty pak od 900 Kč do 3500 Kč. Všechny šaty si můžete po předchozí objednávce také zakoupit.

ORGANIZUJEME A KOORDINUJEME SVATBY

Nabízíme svatby na klíč, které přesně odpovídají Vašim individuálním představám. Náš svatební salon Mona v Olomouci Vám poskytne širokou nabídku svatebních a společenských šatů vč. doplňků, naplánuje Vaši svatbu tak, aby vše proběhlo bez komplikací, a zajistí částečnou, nebo kompletní koordinaci svatebního dne.

MODERNÍ A UKLIDŇUJÍCÍ PROSTŘEDÍ

Svatební den je jedním z nejvýznamnějších okamžiků Vašeho života, snažíme se proto vytvářet v našem salonu takovou atmosféru, která Vás zbaví veškerého stresu a nervozity, abyste si tak čas věnovaný přípravě mohli jen užívat.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Každý klient má své specifické požadavky, my se snažíme všechny Vaše představy plnit a díky individuálnímu přístupu a našim zkušenostem se přizpůsobíme všem Vašim požadavkům a snům. 

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY

Móda, kosmetický a vlasový styling, výzdoba, ale i požadavky na svatební prostředí a celou organizaci podléhají trendům, které se velice často mění. Náš zkušený tým odborníků tyto nové tendence neustále sleduje a drží s nimi krok. Záleží tedy jen na Vás, zda se přikláníte k novým, neotřelým realizacím, nebo jste spíše příznivcem osvědčené klasiky - my zvládneme oboje.

Užijte si svůj svatební den bez stresu a nechte starosti a přípravy na nás. Díky modernímu a inspirativnímu prostředí, kterým náš salon disponuje, se veškeré záležitosti příprav stanou příjemnou a nezapomenutelnou událostí.

 

Od 1.12.2017 je zkouška svatebních šatů zpoplatněna částkou 100,-

 

 

 

SVATEBNÍ SALON MONA

PALACKÉHO 21

779 00, Olomouc

 

Email: info@svatebnisalonmona.cz

 

Telefon:   +420 737 972 371

               +420 734 107 288 

 

Otevírací doba:

  P0, ST, ČT, PÁ| 10:00 - 18:00

                     ÚT| 13:00 - 18:00

                    SO|   9:30 - 13:00

 

(Mimo pracovní dobu dle tel. domluvy)

 

 

  

OD 1.12.2017 JE ZKOUŠKA SVATEBNÍCH ŠATŮ ZPOPLATNĚNA 100,-