Přijďte s námi ve čtvrtek 1.3 oslavit naše 5. narozeniny. Můžete se těsit na velké slevy a dárky k vybraným šatům. Obednávat se mužete na 737 972 371

 

Váš svatební den by měl být bezstarostný, nezapomenutelný a radostný. Proto by kromě dokonale vyhlížející výzdoby měl být dokonale vyhlížející také novomanželský pár. Největší ozdobou, na kterou se při pohledu tají dech, by měla být nevěsta v krásných šatech. Abychom tuto podmínku mohli beze zbytku splnit, připravili jsme si pro Vás jen ty nejkvalitnější svatební šaty.

V našem salonu nabízíme širokou škálu všech typů, velikostí a materiálů tak, aby každá nevěsta při vstupu do šťastného manželství vypadala kouzelně a neodolatelně. Naše šaty jsou šité z nejkvalitnějšího dostupného materiálu, jakým je francouzská krajka, prvotřídní satén apod. Vybírat můžete z více jak 60 modelů předních světových značek, jako jsou:

●     Natali

●     Divina Sposa

●     Jarice

●     Sposa Toscana

●     Bella Paris

●     Corizzi

 

 

Jsme toho názoru, že žena jakékoliv postavy může vypadat v kvalitních a dobře střižených šatech nádherně a právě proto nabízíme šaty v konfekčních velikostech od čísla 32 do 56. Aby šaty skvěle padly skutečně každé postavě, je mnoho z nich vybaveno šněrováním, díky kterému se jejich variabilita ještě zvyšuje.

Všechny šaty nabízené našim salonem jsou zcela nové a jediné na Olomoucku. Cena půjčovného se pohybuje mezi 3000 Kč a 15000 Kč, je tedy jen na Vás, kolik do svatebních šatů chcete nebo máte možnost investovat. Abyste mohli mít vzpomínku na tento velký den vždy na očích, nabízíme po předchozí objednávce šaty také k prodeji.

●     široká nabídka - přes 70 modelů různých střihů a materiálů

●     konfekční velikosti od 32 do 56

●     prvotřídní materiál

●     jediné na Olomoucku